انواع لاک ناخن

با گاه انلاین لاکی همراه باشید

با افزایش انواع لاک ها در سال های اخیر تصمیم گیری برای لاک زدن به انتخابی سخت تبدیل شده. حتی اگر خیلی زمان بر باشه بیشتر خانم ها صبر می کنند تا بهترین رنگ برای ناخن هایشان را انتخاب کنند. انواع مختلف لاک ها و ترکیب آن ها با دنیای مد باعث شده؛ با رو نمایی از مدل های جدید کنجکاوی خانم ها نسبت به امتحان لاک ناخن جدید روز به روز بیشتر شود. با این حال مشکل انتخاب لاک بین انواع لاک های مختلف اینحا تمام نمی شود؛ گاهی اوقات مشتری ها همانطور که با صورت شاد از انتخاب رضایت بخش شان رفته بودند بعد از یک ساعت با شکوه و گلایه  بر می گردند و درباره لب پر شدن لاک ناخن شان شکایت می کنند. البته انتخاب درست و برند حرفه ای از بین انواع لاک ها این نگرانی را از بین می برد. در این مطلب با شما همراه خواهیم بود تا شما را با انواع لاک آشنا کنیم.

 لاک کرم

وقتی صحبت از لاک ناخن کلاسیک میشه، می توانیم به سبک استاندارد اشاره کنیم. رنگ لاک کرم طرفدار های خودش را دارد به طوری که انتخاب رنگ های دیگر برایشان سخت است. داشتن طیف گسترده این رنگ باعث شده انتخاب کردن برای سبک های متفاوت را برای دوستداران این رنگ آسان تر کند. و خوشبختانه این رنگ همیشه به روز هست.

 

 

 

لاک کروم یا متالیک

لاک ناخن کروم یا متالیک انتخابی عالی برای کسی که به براق و اکلیلی بودن لاک ناخن علاقه زیادی دارد، مناسب است. این نوع انتخاب لاک بسیار تاثیر گذار است ولی تنها مشکلی که لاک کروم  دارد در لب پر شدن آن است. انتخاب لاک کروم را به متخصصان  ما در گاه آنلاین لاکی بسپرید تا با انتخاب بهترین نوع لاک شما را از نگرانی در بیاورند.

لاک مات

بر خلاف باور عموم نسبت به لاک مات، این نوع لاک طرفدارن زیادی برای خود دارد که هر ساله با توجه به استاندارد های روز با معرفی انواع لاک مات جدید رو به رو هستیم. این سبک لاک بدون هیچ اکلیل و براقیت است با این حال بسیار تاثیر گذار است. و در مراسم های رسمی و کلاسیک کاربرد دارد.

لاک اکلیلی

لاک اکلیلی در نور جلوه خاصی دارد و مناسب فصل تابستان است. بیشتر اوقات این نوع لاک ترکیب برق ناخن با اکلیل است و بهتر است برای درخشان تر جلوه دادن آن از تاپ کات استفاده شود. اگر چه فراموش نکنید پاک کردن آن آسان نیست ولی صبر و حوصله به خرج دهید چرا که این زیبایی ارزشش را دارد.

 

لاک ژل

لاک ژل یکی از پرطرفدار ترین ها در بین انواع لاک است. این لاک امکان طراحی آسان تر و جذاب تر را در سالن های آرایشی فراهم کرده است شاید یکی از دلایل پر طرفدار بودن آن در مدت زمانی است که روی ناخن باقی می ماند.

 

لاک هولوگرافیک

اگر با مد همراه باشد از این ترفند جدید پر  از زرق و برق خبر دارید و جای تعجبی نیست که در بین انواع لاک جا باز نکرده باشد. این ترند جدید لاک برای فصل تابستان و پاییز مناسب است.

 

منابع

https://vnailweb.com/9-types-nail-polish-finishes/

https://www.byrdie.com/types-of-nail-polish

گروه انجمن و ترجمه مقالات گاه انلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی انواع ,ناخن ,جدید ,اکلیلی ,کروم ,لاکی ,nail polish ,آنلاین لاکی ,تاثیر گذار ,بسیار تاثیر ,گاه انلاین منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
امور مهاجرتی تخفیف ویژه تخفیفان شبنم پلاس فرد مطلب قصه فرش کاشان راهبند پارس وبلاگ کاست های نایاب ایرانی