باگاه انلاین لاکی همراه باشید

معرفی  برند لیکوئید کیستون

لیکوئید کیستون، از سال 1908 فعالیت خود را شروع کرده و در زمینه کاشت ناخن و زیبایی ثابت شده است و اطمینان مشتریان خود را جلب کرده. طی سال ها تجربه کیستون در زمینه زیبایی و دندان پزشکی پیشرفت کرده و روز به روز کیفیت خود را بالاتر برده. با بیش از 400 کارمند در سراسر جهان تلاش می کند نیاز های مشتریان خود را تامین کند. کیستون با کسب تجربه در زمینه زیبایی تلاش می کند محصولاتی با کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد. هدف اصلی کیستون رضایت مشتری و تعهد است و درواقع کیفیت تضمین شده لیکوئید کیستون در طول سال ها تجربه ثابت شده است.

چرا لیکوئید کاشت ناخن کیستون؟

تمام مواد تشکیل دهنده لیکوئید کیستون از مواد خام خالص تشکیل می شوند که در کیفیت آن نقش موثری دارد. لیکوئید کیستون برای تمامی سطح های این حرفه مناسب است به خصوص برای تازه کاران انتخاب خوبی است. چرا که در عین داشتن کیفیت به آن ها اجازه کنترل و شکل دهی مناسب ناخن را می دهد.

 

لیکوئید مونومر

لیکوئید کیستون مونومر ترکیبی از سیستم بالای مراقبت ناخن می باشد. فرمولاسیون این لیکوئید برای کار با سیستم های پلیمری طراحی شده است. انواع زیادی از لیکوئید کیستون مونومر در رنگ های آبی و بنفش موجود است. و در پایان کار ظاهری زیبا و عالی دارد که قابلیت استحکام بالا در طولانی مدت را دارد. در عین حال ظاهری هموار و لطیف به ناخن می دهد.

لیکوئید پلیمری

لیکوئید کیستون پلیمری با طراحی فوق العاده کارشنان حرفه ای تولید شده است به طوری که این نوع از پلیمر بخاطر عدم وجود حباب در بازار بی رقیب است. همچنین شایان ذکر است در طیف گسترده ای از رنگ ها در دسترس است که هم در هوای سرد و هم در هوای گرم قابل استفاده می باشد. لیکوئید کیستون پلیمری به ناخنی با ظاهری بی نقض و حرفه ای کمک می کند. که در عین هموار بودن براق هم می باشد.

لیکوئید پلیمری رنگی

لیکوئید کیستون پلیمری رنگی، در حال حاضر با بیش از 180 رنگ در بازار موجود است. لیکوئید کیستون در عین زیبایی، استحکامی بالا به ناخن می دهد. همچنین قابلیت حفظ رنگ بالایی برای طولانی مدت دارد.

لیکوئید پلیمری دیپ

این نوع لیکوئید کیستون به طور تخصصی برای رطوبت مناسب و وضوح زمان استفاده از سیستم های  بر پایه سایانو اکریلات  طراحی شده است.

 

 

منابع

https://dtknailsupply.com/blog/best-acrylic-powder-and-liquid-for-nails

https://www.krandp.com/category/acrylic-systems/

گروه انجمن و ترجمه مقالات گاه آنلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی لیکوئید ,کیستون ,پلیمری ,ناخن ,کیفیت ,مونومر ,لیکوئید کیستون ,کیستون پلیمری ,لیکوئید پلیمری ,باشد لیکوئید ,دارد لیکوئید ,لیکوئید کیستون پلیمری منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مقالات ساختمانی هر چی که بخوای فاش پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان ❤ کلاس مـــهــربـانـی از کاشان ❤ تعمیرات تخصصی انواع ویپ با ضمانت تعمیر ویپ مدرسه بهرتین سایت تفریحی delsa2.rozblog.com روش های درمان بیماری های کلیه