با گاه آنلاین لاکی همراه باشید

انواع کاشت ناخن براساس اندازه

بطور کلی در انواع کاشت ناخن بر پایه ی دو اصل است: کاشت ناخن با تیپ و کاشت ناخن با فورمر. تیپ نوعی ناخن مصنوعی پلاستیکی است که باچسب به ناخن می چسبد و هدف از استفاده آن بلند کردن قد ناخن است. فورمر، نوعی ورقه چسب دار است که به دور ناخن می چسبد و روی آن مواد کاشت قرار می گیرد. تیپ ها در رنگ و طرح های متنوع موجود هستند. کاشت ناخن با فورمر را می توان به راحتی به شکل مورد نظرتان شکل داد.

تفاوت کاشت ناخن با لاک ژل

در انواع کاشت ناخن و لاک ژل هردو تفاوت ها و مزیت هایی دارند. به طور مثال در عین حال که هردو زیبا هستند ولی لاک ژل طبیعی تر است ولی به تنهایی به ناخن استحکام نمی بخشد. ولی در صورتی که کاشت ناخن طبق اصول باشد ظاهری زیبا و طبیعی دارد. با این حال لاک ژل ضخامت کمتری دارد و همچنین انعطاف پذیر تر  می باشد. نحوه انجام لاک ژل هم آسان تر است.

کاشت ناخن فیبری

با پیشرفت صنعت زیبایی هر روزه با انواع کاشت ناخن جدید مواجه هستیم. کاشت ناخن فایبرگلاس یا فیبری، فرایندی است که از پارچه یا فایبرگلاس تشکیل می شود و با استفاده از رزین یا چسب روی ناخن به صورت یخش های کوچک قرار می گیرد. با این حال انواع کاشت ناخن بسیار متنوع است و محبوبیت بیشتری نسبت به این نوع کاشت دارد. کاشت ناخن فیبری برای کسانی که به پودر و لیکوئید حساسیت دارند مناسب است.

 

لمینیت ناخن

در بین انواع کاشت ناخن، در لمینیت ناخنخبری از تیپ و اندازه مصنوعی نیست بلکه براساس شکل طبیعی ناخن طراحی شده است. در لمینیت از لایه ای مواد کاشت ناخن و لاک ژل روی سطح ناخن قرار می گیرد. دلایل متعددی برای تمایز بین این نوع کاشت با سایر انواع کاشت ناخن وجود دارد. لمینیت یک لایه ی محافظتی روی ناخن قرار می دهد تا ناخن را در برابر شکستگی مقاوم می کند. این نوع کاشت برای کسانی که در بلند شدن ناخن مشکل دارند و یا ناخن های خود را می خورند، گزینه مناسبی است.

 

نتیجه گیری برای انتخاب کاشت ناخن

بین انواع کاشت ناخن باید دقت کنیم که دقیقا برای چه کاری کاشت ناخن را انتخاب می کنیم. اگر قصد بلند کردن اندازه ناخن را دارید کاشت با تیپ مناسب شماست و اگر قصد دارید ناخن شما استحکام بالایی داشته باشد کاشت با فورمر مناسب شماست. اگر هم می خواهید در عین استحکام ظاهری طبیعی داشته باشد لمینیت ناخن انتخاب خوبیست. با توجه به سبک زندگیتان انتخاب کنید به طور مثال در انواع کاشت ناخن اگر با آب بیشتر در ارتباط هستید لاک ژل مناسب تر است.

 

 

https://skindeepr.com/artificial-nail-types-beginners-guide/

https://en.wikipedia.org/wiki/Artificial_nails

https://www.beautyresource.org.uk/articles/nail-extensions-overlays.html

https://www.webmd.com/beauty/features/artificial-nails-acrylics-gels-silks#3

https://www.wikihow.com/Do-Sculptured-Nails#Part_Two:_Sculpt_the_Artificial_Nail_sub

https://www.stylecraze.com/articles/difference-between-acrylic-gel-shellac-nails/#gref

گروه انجمن و ترجمه مقالات گاه آنلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی ناخن ,کاشت ,انواع ,https ,لمینیت ,طبیعی ,کاشت ناخن ,انواع کاشت ,مناسب شماست ,ناخن قرار ,داشته باشد منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
هایپر پیکچر | سایت تفریحی و خبری دوباره اومدم بعد از هشت سال ارزانی مشاور شهر ایلام manis.rozblog.com قصه ی دلکم oxogame | دانلود بازی , اخبار بازی کانون آگهی و تبلیغات اوج هنربرتر زیبایی و سلامتی