طرز لاک زدن ساده

با گاه انلاین لاکی  همراه باشید

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در منزل باشد و بر اساس این که مهمونی دعویت شده اید یا اینکه به صورت دلخواه دوست داشته باشید برای خودتان لاک بزنید و همیشه هم اگر نحوه درست این کار بلد نباشید دچار دردسر شده اید .در هر سنی که دارید یکی از کار های که دارای لذت می باشد برای خانم ها لاک زدن می باشد ولی یک از مشکلات هم همین زدن لاک می باشد .ولی در این مطلب  ما قصد داریم که طرز صحیح لاک زدن را به روشن بسیار ساده توضحی دهیم تا هر کسی بتواند به راحتی در خانه از آن بهره بگیرد. با ما همراه باشد تا در ادامه به شما توضیح دهیم که چگونه باید این کار را انجام دهید .

در قدم اول برای داشتن یه لاک خوب و هم سطح لازم هست تا ناخن های خود ار از هر چیزی که بر روی آن قرار دارد پاک کنید و این کار را مواد پاک کننده ناخن انجام دهید بعد از آن که سطح آن به خوبی تمیز شد و عاری از گرونه مواد اضافی بر روی سطح نامه بود یک لایه بسیار نازک از برق ناخن به ناخن های خود بزنید این کار باعث می شود که ناخن های شما مقاوم تر شود .برای مرحله بعد باید یک رنگ لاک انتخاب نمایید فرقی نمب کند که چه نوعی  لاکی استفاده می کنید پس از انتخاب یک قطره از آن را وسط ناخن خود بزنید . وقتی این کار را کردید با استفاده از فرچه آن را به سمت رسید ناخن خود حرکت دهید .و سپس به آرامی از بالا به پایین فرچه را حرکت دهید . سپس به صورت کج از بالا به پایین مجدد فرچه را حرکت دهید تا گوشه های ناخن هم لاک بر وری آن قرار بگیرد. وقتی که همه سطح ناخن را لاک زدید مجدد از بلاذ چند بار به صورت آهسته فرچه را تا نوک ناخن بکشید تا سطح آن یک دست شود . بعد از خشک شدن لاک مجدد برق ناخن بر روی آن بزنید این کار باعث می شود که سطح لاک محافظت شود در مقابل موارد فیزیکی و مدت بیشتری بر وری ناخن شما  لاک بماند .

 

منبع :

https://www.wikihow.com/Apply-Nail-Polish-Neatly

گروه انجمن و ترجمه مقالات گاه انلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی ناخن ,دهید ,فرچه ,بزنید ,مجدد ,صورت ,حرکت دهید ,انجام دهید ,گاه انلاین منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خدمات شبکه،مجازی سازی،مایکروسافت اینجا یِک نَفَر زِندِه، زِندِه، مُردِه.. UV - SUN جیزنیوز zibasho پیک نایس - pic-nice تو بهترین خرید رو از ما داشته باش مرکز پرستاری مراقبتی توان سلامت