با گاه آنلاین لاکی همراه باشید

حقایقی درباره لاک ژل

اگرچه لاک ژل زیبا و ماندگار است ، اما می تواند ناخن های طبیعی شما را ضعیف کند. مانیکور لاک ژل باعث شکستن ناخن ها ، لایه برداری و ترک خوردگی شود. برای سالم نگه داشتن ناخن های خود قبل از مانیکور لاک ژل باید از نکاتی که متخصصین به شما توصیه می کنند، استفاده کنید.

 

  1. از کسی که کار مانیکور ناخن شما را انجام می دهد سوال کنید.آیا وسایلی که استفاده می کند، ضد عفونی می شود یا خیر؟ علاوه بر این هرگز اجازه ندهید که کوتیکول ناخن شما را قطع کند چون این کار می تواند منجر به التهاب و عفونت ناخن شود.

  2. برای پاک کردن لاک ژل باید از استون استفاده کرد، اما بعضی از افراد به استون حساسیت دارند. برای همین بهتر است به جای لاک ژل ، از ناخن مصنوعی استفاده کنید.

  3. قبل از مانیکور لاک ژل ، ضد آفتابی قوی را روی دستان خود بمالید تا از سرطان پوست و پیری زودرس پوست جلوگیری کنید.

  4. هنگامی که رنگ لاک در حال تغییر کردن بود، از ناخن مصنوعی یا ابزار دیگری برای از بین بردن آن استفاده نکنید. درعوض ، با پزشک متخصص خود م کنید لاک ژل را بردارد.

  5. هنگام پاک کردن لاک ناخن ، فقط نوک انگشتان خود را در استون خیس کنید تا از پوست اطراف ناخن محافظت کنید. می توانید از توپ های پنبه ای برای پاک کردن لاک خود استفاده کنید. این امر باعث می شود كه فقط،  ناخن های شما با استون در تماس باشند. بعد از گذشت 15 دقیقه ، لاک ژل باید به راحتی از روی ناخن برداشته شود.

 

مراقبت از ناخن ها بعد از مانیکور لاک ژل

متخصصین برای نگهداری از ناخن های شما توصیه می کنند که سعی کنید بیشتر از یک یا دوهفته لاک ژل استفاده نکنید و به ناخن های خود استراحت دهید. با این کار به ترمیم ناخن های خود کمک می کنید. ناخن ها را آبرسانی کنید. بین ناخن ها را روزنه چندین بار مرطوب کننده بزنید. این کار باعث کاهش شکنندگی و جلوگیری از قطع شدن ناخن های شما می شود.

منبع :

 https://www.aad.org/nail-care-secrets/gel-manicures

گروه انجمن و ترجمه مقالات گاه آنلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی ناخن ,استفاده ,مانیکور ,استون ,پوست ,باعث ,استفاده کنید ,ناخن مصنوعی ,استفاده نکنید ,حقایقی درباره ,آنلاین لاکی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
matin رول گردن پی ام سی فیلم IP Server Samp سمــــ ــفــ ـونــ ـي بـــاد دوستی مووی وبلاگ عصرکالا معرفی بازی های چند نفره.لوکال افلاین بازاریاب کوچک panjarehUPVC