با گاه آنلاین لاکی همراه باشید

معرفی و انواع لاک ژلیش

ناخن های رنگارنگ باعث می شوند که آنها شیک به نظر برسند. اما ممکن برای بعضی از کار سختی باشد.ممکن  سالن هایی برای لاک ژلیش و انجام کار ناخن وجود داشته باشد، اما همیشه پر خواهد شد. حتی اگر ساعت های زیادی را به این کار بپردازید، ممکن است مانند آن چیزی که در نظرتان بوده، نباشد.  شما فقط باید این کار را به تکنسین لاک ژلیش بسپارید

چند نمونه محصول جهت انواع لاک ژلیش

امروزه تعداد زیادی لاک ناخن ژل موجود در بازار وجود دارد اما همه ی آن ها کارایی لازم را ندارند. اگر به دنبال بهترین لاک ژلیش هستید، یکی از موارد زیر را در زیر را در نظر بگیرید. مسلما این مارک ها در نوع خود بهترین هستند.

  • لاک ژلیش OPI

OPI یکی از محبوب ترین مارک ها برای لاک ژلیش می باشد.  این نوع لاک ژلیش می تواند از ناخن های شما محافظت کند و از پوسته پوسته شدن آن ها جلوگیری کند. این لاک می تواند به مدت 14 روز روی ناخن های شما باشد.

لاک ژلیش Gelish Dynamic Duo Soak Off Gel

لاک ژلیش با قیمت های مناسبی در این سایت انجام میپذیرد.  از این نمونه لاک به صورت سنتی استفاده می شود. این لاک ها از لامپ های ال ای دی برای خشک شدن استفاده میکنند. بعد از زدن لاک ژلیش به ناخن هایتان باید به مدت 30 ثانیه در زیر نور LED قرار بگیرند تا خشک شوند. اما اگر از لامپ های UV برای خشک شدن لاک استفاده کنید، باید به مدت 2 دقیقه ناخن های خود را زیر آن قرار داده تا خشک شود. این نوع لاک تا 3 هفته روی ناخن ماندگاری دارد.

لاک ژلیش Elite 99 Soak Off UV LED

اگر یک فرد آگاه در صنعت مد باشید، مطمئنا Elite99 بهترین گزینه برای شما خواهد بود. لاک ژلیش برای این مجموعه شامل 330 سایه است ، از جمله ژل تغییر رنگ دمای حرارتی ، ژل رنگین کمان ، ژل چشم گربه ، ژل درخشان و تاریک و موارد دیگر. همچنین استفاده از آن بسیار آسان است ، حتی افرادی که برای اولین بار از آن استفاده می کنند.


منبع : https://dtknailsupply.com/blog/best-professional-gel-nail-polish


گاه آنلاین لاکی ژلیش ,ناخن ,استفاده ,ممکن ,انواع ,برای , انواع ,آنلاین لاکی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آمینامیس فایل آزمون آیین نامه اصلی رانندگی با جواب - سوالات آیین نامه اصلی دانلود نمونه سوالات درسی تــــو آسمون دل مــــــــــــــن ! فقط سونیک قهرمان آزمایشگاههای دانشگاه پیام نور اهواز ❤lovir❤سایت عاشقانه لاویر درس جو پارس ادب