باگاه آنلاین لاکی همراه باشید

رنگ های مناسب برای لاک پاییزی

بیشتر اوقات فصل پاییز با تغییر و شروعی دوباره آغاز می شود.  برای بسیاری از خانم ها داشتن ناخنی با رنگی زیبا مهم است و چه بهتر که شما رنگ لاک خود را متناسب با فصل تغییر دهید، فصل پاییز این فرصت را به شما می دهد تا مانیکور و لاک های فصل تابستان را تعطیل کرده و  نمونه های جدیدی از لاک پاییزی را امتحان کنید.  قصد داریم به شما چند نمونه از انواع لاک پاییزی را معرفی کنیم.

لاک مشکی

رنگ لاک سیاه، به عنوان یکی از رنگ های خاص لاک پاییزی شناخته شده است. ممکن است که این سوال در ذهنتان پیش بیاید، که این رنگ خیلی معمولیست. اما کشیدن یک لاک برق ناخن روی لاک مشکی جلوه ی زیبایی به ناخن ها میدهد . در حقیقت هر کسی که می خواهد شجاعت و قدرت خود را نشان دهد از این رنگ مشکی براق استفاده میکند. بنابراین در هر زمینه ای که احساس می کنید جسور و قدرتمند هستید از این لاک می توانید به عنوان لاک پاییزی استفاده کنید.

 

لاک اکلیلی ساده

از لاک اکلیلی می توان به عنوان لاک پاییزی استفاده کرد. شما می توانید از رنگ های طلایی، نقره ای و یا هر رنگ دیگر از لاک های اکلیلی را استفاده کنید و یا بخشی از ناخن را با لاک اکلیلی طراحی کنید و روی آن یک براق کننده بکشید . بدون شک یک لاک پاییزی شیک خواهید داشت و همه نگاه ها را به سمت خود جذب خواهید کرد.

لاک خاکستری دودی

لاک خاکستری دودی یکی دیگر از انتخاب های لاک پاییزی می باشد. این لاک پاییزی با رنگ و لعاب دودی به خوبی با  لباس های شما ست می شود. این نوع لاک سایه های مختلفی دارد و می توانید بسته به سلیقه ی خود طیف رنگی را انتخاب کنید.

منبع : https://fashionista.com/2019/10/nail-polish-colors-fall-winter-2019

گروه انجمن  و ترجمه مقالات گاه آنلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی پاییزی ,اکلیلی ,استفاده ,توانید ,دودی ,ناخن ,خاکستری دودی ,استفاده کنید ,پاییزی استفاده ,آنلاین لاکی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
jayo6rk Web دودل دبستان شهدای پایین احمدکلا برند فاکس سی سی مرکزی برای دانلود همه چیز https://khorshiditrading.com پرتال جامع سرگرمی و تفریحی بیتوته 24 newsha لینک دانلود تست یکم بیشتر بمون