با گاه آنلاین لاکی همراه باشید

معرفی دستگاه لاک خشک کن

دستگاه لاک خشک کن، دستگاهی است که برای سرعت بخشیدن به زمان خشک شدن لاک ناخن طراحی شده است. خشک شدن کامل ناخن کمی طول می کشد. زیرا حاوی رنگدانه معلق در حلال است. با خشک شدن لاک ناخن از طریق دستگاه لاک خشک کن ، حلال تبخیر می شود و سایر مواد محکم به ناخن میچسبند. به این نکته باید توجه کرد که وقتی که هر لایه به طور کامل خشک شود ، مانیکور شما بادوام می ماند. اینجاست که دستگاه لاک خشک کن با سرعت بخشیدن به زمان خشک کردن لاک ناخن ، این امکان را برای شما فراهم می کند که خیلی سریعتر و بدون نگرانی لاک ناخن را خشک کنید.

انواع دستگاه لاک خشک کن

  • لاک خشک کن برای مصارف خانگی
  • بهترین گزینه قابل حمل: پنکه مانیکور صدفی USpicy

اگر میخواهید ناخن های خود را لاک بزنید و بعد طراحی کنید. می توانید از دستگاه لاک خشک کن استفاده کنید. این مدل از لاک خشک کن قابل حمل و کار با آن آسان است. این مدل یک دستگاه لاک خشک کن کوچک می باشد و باید ناخن های خود را جداگانه در آن خشک کنید. استفاده از این لاک خشک کن برای مواقعی که می خواهید در خانه لاک بزنید مناسب و مقرون به صرف است.

اگر به دنبال یک دستگاه با کیفیت برای سالن خود هستید

، این دستگاه خشک کن ناخن مورد نظر شماست!

خشک کن حرفه ای Thermal Spa نسبت به دستگاه های دیگر بزرگتر است و می توانید هر دو دست را به صورت همزمان در این دستگاه قرار دهید. این نوع دستگاه لاک خشک کن برای پدیکور هم مناسب می باشد. این دستگاه با کیفیت و حرفه ای است و به گونه ای طراحی شده است که در طی سالها می توانید از آن استفاده کنید. این برنامه دارای یک چرخه برنامه ریزی شده شش دقیقه ای و دو دقیقه فن برای اتمام کار یا می توانید از گزینه  سه دقیقه فن به علاوه چراغ و یک دقیقه فن فقط برای اتمام مراحل است. 

 

 

 

منبع : https://hubpages.com/style/What-Is-The-Best-Nail-Dryer-Machine-For-Regular-Nail-Polish

 

گروه انجمن وترجمه مقالات گاه آنلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی دستگاه ,ناخن ,توانید ,دقیقه ,استفاده ,طراحی ,استفاده کنید ,برای اتمام ,انواع دستگاه ,سرعت بخشیدن ,آنلاین لاکی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شبکه ایرانیان بالشت خواب مشاور خانواده ندانمکاری doctorkian interior-design18 یه سَــرِ پُــر از حرفهایِ خالی سایت پروژه های علمی دانلود طرح جابر