با گاه آنلاین لاکی همراه باشید

روش های مختلف برای لاک زدن ناخن

لاک زدن ناخن برای خانم ها از اهمیت زیادی برخوردار است. و هنر لاک زدن ناخن همیشه دارای جلب توجه است. علاوه بر این چه کسی هنر لاک زدن را دوست ندارد. اگر از لاک های ساده خود خسته شدید و می خواهید لاکی جلب را امتحان کنید، می توانید در ادامه راهنمایی هایی در رابطه با لاک زدن ناخن بخوانید. شما با هر سلیقه ای که دارید می توانید، طراحی هایی خاص و بی نظیری برای ناخن های خود پیدا کنید.


لاک زدن ناخن با طرح گل


آیا ناخن هایتان بی حال و کسل کننده به نظر میرسد؟ لاک زدن با ترکیب صورتی و سفید بسیار دوست داشتنی  است و اساساً مثل این است که بهار را به ناخن های خود هدیه داده باشید. این یک طراحی ساده، اما درجه یک است و فقط در چند مرحله می توان آن را روی ناخن ها طرح زد.


آموزش گام به گام

  • دولایه لاک سفید را بر روی ناخن های خود بزنید

  • با استفاده از یک برس نازک گلبرگ های گل را ایجاد کنید.

  • نقاطی را با لاک بنفش اطراف گلبرگ ها و مرکز آن ها ایجاد کنید.

  • و کار را با یک پولیش براق تمام کنید.


پاشیدن لاک روی ناخن

احتمالا این مدل لاک زدن ناخن برای شما هم سرگرم کننده و هم بی نظیر خواهد بود. شما می توانید از ناخن های خود مانند یک بوم خالی استفاده کنید و برای تأثیرگذاری بیشتر می توانید از رنگ های مختلف استفاده کنید.

توجه: می توانید بسته به سلیقه ی خود از هر رنگی استفاده کنید. چون با هر رنگی زیبا و منحصر به فرد به نظر می رسد.

آموزش گام به گام

  • دو لایه از لاک با هر رنگی به سلیقه ی خود روی ناخن ها اعمال کنید.

  • پس از خشک شدن، از یک قلم مو استفاده کرده، آن را در لاک فرو برده و با کمک انگشت شصت خود، رنگ را به ناخن های خود بپاشید.

  • این روند را با رنگ های مختلف انجام داده تا به طرح دلخواه برسید.

  • برای اتمام کار لاک زدن ناخن از یک پولیش براق استفاده کنید.


منبع : https://www.stylecraze.com/articles/8-simple-nail-art-designs/


گاه آنلاین لاکی ناخن ,استفاده ,توانید ,رنگی ,لاکی ,سلیقه ,استفاده کنید ,پولیش براق ,ایجاد کنید ,ناخن برای ,آنلاین لاکی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شعرنو (نقد) تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دانلود + نقد فیلم روش های درمان بیماری های کلیه ativehasb مرکز فروش تور و بلیط آنلاین کافه فایل صاحبقران