با گاه آنلاین لاکی همراه باشید

تزیین لاک ناخن

تزیین لاک ناخن با رنگ های زیبا از قرنها پیش وجود داشته است ، اما هنر تزیین ناخن از چند دهه پیش طرح های زیبای خاصی را به خود اختصاص داده است. از رنگ های پاستلی گرفته تا نئون و لاک هایی اکلیلی و . گزینه های زیادی برای تزیین لاک ناخن برای شما وجود دارد. ما در این مطلب چند مدل از انواع تزیین لاک ناخن را برای شما توضیح می دهیم تا با سبک های جدیدی از تزیین لاک ناخن آشنا شوید و برای مهمانی ها و تولد از این سبک ها استفاده کنید.

 

طرح قلب

برای دوست داشتنی تر شدن تزیین لاک ناخن می توانید از شکل قلب استفاده کنید. برای شروع کار یک لاک با رنگ سفید را روی ناخن بکشید. دو یا سه رنگ از نزدیک به هم مانند قرمز و صورتی را انتخاب کرده و یک قطره روی ناخن بریزید هر کدام زیر دیگری. از سنجاق استفاده کنید و از بالا تا پایین روی قطره های لاک بکشید.  کارمان تمام شد.

 

 

تزیین لاک ناخن با لاک اکلیلی

یک تزیین سرگرم کننده منتظر ناخن های شماست. شما می توانید کار خود را با یک براق کننده ناخن شروع کنید. براق کننده ناخن را روی ناخن ها بکشید. بعد از اینکه لاک خشک شد از یک نوار باریک استفاده کنید و آن را روی یک سوم ناخن های خود قرار دهید. در مرحله ی بعدی یک لاک ناخن اکلیلی بردارید و آن ها به قسمت بالای نوار روی ناخن های خود بزنید و سپس نوار را بردارید. برای اتمام کار نوار را بردارید و دوباره از یک براق کننده ناخن استفاده کنید.

 

منبع : https://www.bebeautiful.in/all-things-makeup/nails/you-will-want-to-diy-these-easy-nail-polish-designs-like-now

گروه انجمن و ترجمه مقالات گاه آنلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی ناخن ,تزیین ,استفاده ,نوار ,کننده ,بردارید ,استفاده کنید ,کننده ناخن ,براق کننده ,گاه آنلاین ,آنلاین لاکی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
طراحی سایت سه سوت وب چت روم دوست چت musickadeiran.r98.ir خرید از گناوه ناودون اپلود عکس مادر مهربان مجله ی ماشین دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم فروشگاه اینترنتی زناشویی مدیناس تاج موزیک