با گاه آنلاین لاکی همراه باشید

لاک جدید، روحیه ای تازه

رسیدن فصل پاییز به معنای پوشیدن ژاکت ها و چکمه های رنگارنگ و استفاده از بهترین و جدیدترین لاک های ناخن است. این فصل بهانه ی خوبی برای لاک جدید می باشد. با لاک جدید شما می توانید ناخن های خود را با لباس های پاییزتان ست کنید و سبک خاص خود را بسازید. در این مطلب ما به چند نمونه لاک جدید برای فصل پاییز اشاره میکنیم. از لاک های آینه ای بنفش گرفته تا لاک های براق خامه ای شکل. این نمونه از لاک جدید برای همه زیبا به نظر می رسد.

لاک جدید فوم دریایی سبز (Sea Foam Green)

این رنگ ناخن برای فصل پاییز بسیار مناسب می باشد، در این لاک جدید از سمومی که در لاک های معمولی است، استفاده نشده و به طور فرموله شده است

 

لاک جدید ( Essie in Wicked)

شب های سرد و تاریک پاییز فقط مناسب این لاک است. شما می توانید این لاک را در رنگ قرمز تیره اری کنید و جلوه ی زیبایی را در شب های پاییزی به ناخن های خود بدهید.

 

لاک (Sally Hansen)

بسیاری از خانم این تصور را دارند که ناخن هایی با رنگ مرجانی فقط مناسب ماه های تابستان می باشد. اما با استفاده از لاک سالی هانسن می توانید این نکته را دریابید که این لاک واقعا برای فصل پاییز ایده ی خوبی است. این لاک جدید همچنین رنگ هایی همچون قرمز و نارنجی را در خود دارد و می تواند نمایی از فصل پاییز باشد.

لاک شانل با رنگ آبی

این لاک سایه ای به رنگ آبی کبود یا رنگی شبیه به آبی دریا است ، که باعث زیبایی چشمگیر برای فصل پاییز می شود.

 

لاک OPI in Berry Fairy Fun

اگر می خواهید کمی درخشش به ناخن های خود در فصل پاییز اضافه کنید ، می توانید از لاک opi   که الهام گرفته از سنگهای قیمتی است را استفاده کنید. این لاک در واقع جواهر ناخن های شماست. دقیقاً مانند یک انگشتر یا دستبند ، سایه بنفش فلزی زیباترین نما برای ناخن های شما است.

منبع : https://www.cosmopolitan.com/style-beauty/beauty/a30687/fall-nail-polish-colors/

گروه انجمن و ترجمه مقالات گاه آناین لاکی


گاه آنلاین لاکی جدید ,پاییز ,ناخن ,توانید ,استفاده ,لاکی ,جدید برای ,آنلاین لاکی ,گاه آنلاین منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
همسرداری | آیین همسرداری املاک شمشیری دانلود موزیک درخواستی آهنگ قدیم هیدروژن تخفیف دونی میک میک خط محبت ارزانی حجاب