با گاه آنلاین لاکی همراه باشید

معرفی حلال لاک

به عنوان یک زن مسلمان ، ممکن است شما با ناخن های بدون رنگ خود، به سایر خانمها حسادت کنید. ن مسلمان نمی توانند روی ناخن خود لاک بزنند، مگر این که در زمان قاعدگی باشند و از نماز خواندن معذور باشند. هنگام استفاده از لاک ناخن به دلیل این که کاملا روی ناخن را می پوشاند ، وضو گرفتن برای خانم ها قبول نمی باشد. به دلیل است که هنگام وضو گرفتن آب به ناخن ها نمیرسد.

با این حال ، این نمونه لاک در حال پیشرفت در دنیای زیبایی است. این برندها بازاریابی انواع حلال لاک را  آغاز کرده اند که افراد مسلمان بتوانند از انواع حلال لاک استفاده کنند. برای فراگیرتر شدن مصرف کنندگان مسلمان برای حلال لاک ، مارک های محبوب آرایشی مانند Orly در حال تولید حلال لاک برای ناخن هستند. بنابراین ن مسلمان هم می توانند از این انوع حلال لاک استفاده کنند و ناخن های زیبایی داشته باشند.


حلال لاک چیست ؟

حلال لاک معمولاً به عنوان لاک ناخن قابل تنفس شناخته می شود که آب می تواند در آن نفوذ کند.  این ماده به عنوان یک راه حل "حلال" برای ن مسلمان استفاده می شود . مواد خاصی که در ساخت حللاک ناخن حلال لاک استفاده میشود باعث می شوند تا آب به لاک ناخن نفوذ کرده و در نهایت ، به ناخن شما برسد. بنابراین ، مداخله ای برای وضو ندارد و می توان از لاک حلال به صورت روزمره استفاده کرد.


آیا واقعاً این نمونه لاک حلال است؟

برخی از اندیشمندان اسلامی محافظه کار معتقدند که از لاک ناخن باید دوری شود ، زیرا آن را مانند سایر زیورآلات زینتی می دانند. یکی دیگر از انتقادهای بارز این است که آیا این لاک ناخن واقعاً "حلال" است یا نه ، به خاطر اینکه ظاهراً نفوذپذیری آب در آن زیاد نیست. هیچ تحقیق موثقی ریشه در علم و واقعیت های آشکار شده برای حمایت از "نفوذپذیری در آب " آن وجود ندارد. اما کارشناسان با انجام آزمایش های مکرر دریافتند که در این لاک نفوذ پذیری آب به طور کامل صورت میگیرد و برای خانم های مسلمان هیچ منعی ندارد.


منبع : https://www.halalzilla.com/halal-nail-polish-really-halal/86526


گروه انجمن و ترجمه مثالات گاه آنلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی حلال ,ناخن ,مسلمان ,استفاده ,نفوذ ,ندارد ,برای خانم ,ن مسلمان ,استفاده کنند ,انواع حلال ,آنلاین لاکی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دختری تنها می نویسد تا ارام بگیرد مجله اینترنتی بهترین ها | زناشويي,دنیای مد,آرایشی,زیبایی,دانلود,آموزشي,پزشكي,روانشناسي,فرهنگي,ورزشي,پورتال خبری,سبک زندگی,روانشناسي سه تا دو توریسم و جهانگردی فروشگاه لوازم صوتی وتصویری پارس جک برای تو بیگروید | دانلود بازی و نرم افزار اندروید لک پرس هر چی که بخوای اینجا همه چی هست