با گاه آنلاین لاکی همراه باشید

روند انجام لاک ژل ناخن

لاک ژل ناخن یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال مد و ناخن هایی با دوام و رنگارنگ هستند. لاک ژل ناخن هنری است که به باید به صورت حرفه ای آموزش داده شود. لاک ژل ناخن نیاز به تجهیزات گران قیمت و کاربرد دقیق دارند. 

روش اصلی برای یک مانیکور ژل با یک کت پایه روشن شروع می شود ، که شما آن را به ناخن طبیعی اضافه می کنید. سپس صدف رنگی را انتخاب کنید ، که مخصوص لاک ناخن ژل است ، و بگذارید دو دقیقه در زیر لامپ UV "درمان" شود. شما یا تکنسین ناخن سپس یک کت دیگر از پوسته رنگی را لایه کنید و ناخن های خود را زیر نور برای دو دقیقه دیگر قرار دهید. سپس روکش بالایی را اضافه کنید تا رنگ آن را مهر و موم کرده و ناخن ها را به مدت دو دقیقه پایانی در زیر لامپ UV قرار دهید. پنبه دمبل یا پد گاز را با الکل حل کنید و ناخن ها را پاک کنید تا صاف شوند.

ژل ناخن

لاک ژل ناخن از لاک های معمولی قوی تر و محکم تر هستند ، و به راحتی رگه دار نمی شوند. ناخن های ژل در طیف گسترده ای از رنگ ها قرار می گیرند. اگر می خواهید لاک ژل ناخن را عوض کنید، باید برای جلوگیری از آسیب زدن به ناخن ، توسط متخصص حرفه ای ناخن برداشته شود.

 

مانیکور لاک ژل ناخن

یک مانیکور لاک ژل ناخن با استفاده از یک لاک ناخن که از ژل ساخته شده انجام می شود. ناخن ها باید تمیز شوند و بعد از آن یک لایه روکش به ناخن زده می شود و به مدت 1 تا 3 دقیقه در زیر نور ماوراء بنفش قرار می گیرد. در این مرحله یک لایه لاک ژل ناخن زده می شود و دوباره ناخن ها زیر نور ماوراء بنفش قرار می گیرند تا خشک شود. این مانیکور با دوام هست و لاک ژل ناخن تا 4 هفته ماندگاری دارد.

 

منبع : https://www.leaf.tv/articles/what-are-soak-off-gels/


گاه آنلاین لاکی ناخن ,دقیقه ,مانیکور ,شوند ,لایه ,لاکی ,بنفش قرار ,ماوراء بنفش ,قرار دهید ,آنلاین لاکی ,گاه آنلاین منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود نقشه شهر ها آسانسور هیدرولیکی | بالابر هیدرولیکی | جک هیدرولیکی دانلود آهنگ جدید و فیلم ❤ لبریز از ماه ❤ وب سایت چاپی سیستم همکاری در فروش لیان آنلاین مجتمع فرهنگی چاپ و تبلیغات نگارستان اصفهان