باگاه انلاین لاکی همراه باشید

آشنایی با لاک کروم

لاک کروم، لاک پر زرق و برق و درخشانی است. همانطور که این سبک در زمینه های دیگر زیبایی معرفی شده است در زمینه زیبایی ناخن هم شناخته شده است. و دقیقا نقطه مقابل لاک مات است. که با استفاده از پودری خاص تاثیری آینه ای به ناخن می دهد.

نحوه قرارگیری پودر لاک کروم

تهیه پودر کروم ابتدایی ترین مرحله است که در گاه آنلاین لاکی متخصصان ما در این زمینه به شما در انتخاب بهترین نوع و برند آن کمک می کنند. انتخاب لاک کروم به اندازه دیگر انواع لاک با طیف گسترده ای همراه هست مثل:کروم نقره ای، کروم سفید، کروم رزگلد، کروم قرمز، کروم هفت رنگ، کروم بال مگسی، کروم رزگلد، کروم مشکی و . . از محبوب ترین های آن می توان به کروم نقره ای و کروم هفت رنگ اشاره کرد.

 

مراحل اولیه لاک کروم

برای زیبایی بیشتر لاک کروم اول ناخن را مانیکور کنید و سپس لاک پایه مورد نظر تان را استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم از رنگ تیره مثل مشکی برای لاک پایه استفاده کنید. در لاک کروم هرچه لاک پایه تیره تر باشد درخشش آن بیشتر می شود. ولی برای درخشش ملایم تر از رنگ های طیف پاستیلی یا کرم استفاده کنید. یک لایه تاپ کات ژل روی ناخن بزنید و صبر کنید تا لاک ژل حالت لاستیکی به خود بگیرد ولی نه چسبناک. تا پودر به خوبی به آن بچسبد و جذب شود.

اجرا و ظرافت پودر کروم

 به آرامی پودر کروم را با ضربه زدن روی ناخن بزنید. این کار را از پایه ناخن شروع کنید و به طرف بالا حرکت کنید. در حالی که با دقت و آرام ضربه می زنید براش خود را از بالا به پایین بکشید. می توانید به عنوان براش از قلم مخصوص طراحی ناخن یا از براش اسفنجی آرایش چشم استفاده کنید.

حالا می توان پودر های اضافه اطراف ناخن را با براشی نرم پاک کرد. از پایه ناخن به سمت پایین شروع کنید و با یک تک ضربه پودر کروم اضافی را کنار بزنید؛ این کار باعث می شود لاک کروم بافت نرم تری داشته باشد. می توان برای این کار از براش باد بزنی یا یک براش نرم سایه چشم استفاده کنید.

 مرحله پایانی لاک کروم

 مرحله ششم، یک لایه تاپ کات ژل روی ناخن بزنید. تا به درخشش بیشتر لاک کروم کمک کند. و از لب پر شدن آن جلوگیری می کند. وقت آن رسیده که ناخن هایتان را برای 60 ثانیه در دستگاه UV بگذارید تا لاک کروم خشک شود. از رنگ جدید ناخن هایتان لذت ببرید.

 

منابع

https://www.opi.com/chrome-nails#r3U70xSOt00AxSum.97

https://www.wikihow.com/Make-Holographic-Nails

 

گروه ترجمه مقالات گاه انلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی کروم ,ناخن ,پودر ,استفاده ,براش ,پایه ,پودر کروم ,استفاده کنید ,ناخن بزنید ,شروع کنید ,ناخن هایتان منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود آهنگ رادیوجوانه موزیک ویلا لند | اجاره روزانه باغ ویلا در شهریار مشاور من - از دهم تا کنکور فروشگاه ام پی تری پلیر mp3 player با تخفیف زمستانه شب مهتاب فروشگاه اینترنتی جنگل esmailenosratzahi تخفیف ویژه وب سایت رسمی دی جی مرتضی چیذری مرتضی چیذری