باگاه آنلاین لاکی همراه باشید

معرفی لاک ناخن

چه کسی ناخن های لاک زده را دوست ندارد؟  لاک ناخن در بطری های کوچک و زیبا این قدرت را دارند که روحیه ما را شاد و هنری جلوه دهند. لاک ناخن از زمان های قدیم در بین مردم رواج داشته است. در حقیقت ، در بسیاری از تمدنهای باستانی ، مانند کشور چین و مصر ، امپراطورها ، ملکه ها و دیگر اعضای خانواده سلطنتی برای تزئین ناخن های خود، از لاک ناخن استفاده میکردند. با توجه به سابقه ی طولانی مدتی که لاک های ناخن داشته است سبک آن تکامل یافته و در تنوع و رنگ های بیشتری برای مشتریان عرضه می شود.

انواع لاک ناخن

  • این لاک ناخن یک مدل کلاسیک می باشد. لاک مات هیچگونه درخششی ندارد. مزیت لایه مات این است که از براقیت کمتری برخوردار است و برای مراسم های رسمی بیشتر استفاده می شود. برای استفاده از این لاک باید مهارت کافی داشته باشید، چون اگر کمی دستانتان بلرزد ممکن است رگه هایی از لاک در روی ناخن شما ایجاد شود، که این باعث نازیبایی کار می شود. بنابراین بهتر است این کار را به تکنسین ناخن بسپارید.

 

  • این مدل لاک ناخن برای خانم هایی مناسب است که به چیز های ساده و طبیعی علاقه مند هستند. این لاک معمولا به صورت سایه های براق و صورتی دیده می شوند و ضمن اینکه زیبایی را به ناخن ها میدهد، ناخن ها را در برابر شکستن مقاوم و رنگ طبیعی ناخن ها را حفظ می کند.

 

  • از لاک اکلیلی در مراسم ها و جشن ها استفاده می شود این لاک ناخن به دلیل درخششی که به خاطر اکلیل ها دارد مورد توجه خانم ها قرار میگیرد. شما می توانید از سایه های اکلیلی رنگی استفاده کنید و به ناخن های خود زیبایی خاصی را هدیه دهید.

 

 

منبع: https://vnailweb.com/9-types-nail-polish-finishes/

 

گروه انجمن و ترجمه مقالات گاه آنلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی ناخن ,استفاده ,اکلیلی ,داشته ,آنلاین ,آنلاین لاکی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مهتاب خرید فروش املا ک تهران, املاک مدبر کافی نت و مرکز چاپ پارس گفته بودی بلدی حال مرا خوب کنی درس و مدرسه دانلود نوحه ایناز چت|بیتا چت|چت|چت روم همکلاسی | مرجع کلاس هشتمی ها و نهم