با گاه آنلاین لاکی همراه باشید

لاک اکلیلی

کار با لاک اکلیلی بسیار جالب است اما استفاده از این لاک برای بعضی افراد ممکن است نا امید کننده باشد. چون که نمیدانند برای زیبایی باید چه کار کنند. برای دوستداران هنر ناخن در همه جا ، داشتن مانیکور براق ایده آل است.  به همین دلیل قصد داریم که روش استفاده از این نوع لاک را برای شما توضیح دهیم، تا ناخن هایی جذاب و دوست داشتنی داشته باشید.

سه مرحله زیر را دنبال کنید و متوجه خواهید شد، بهترین ناخن های درخشان تا به امروز را خواهید داشت!

 

1. از ناخن های خود محافظت کنید

علاقه مندان هنر ناخن همیشه باید توجه داشته باشند که قبل از لاک زدن باید ناخن خود را آماده کنند. بعد از لاک زدن ناخن  ممکن است عالی به نظر برسد ، اما اگر ناخن های خود را به درستی آماده نکردید مسلماً کار نهایی زیبایی که که در ذهن داشتید را به شما نشان نمیدهد. شما برای برای محافظت از ناخن های خود قبلا از اینکه لاک اکلیلی را به ناخن های خود بزنید. یک لاک بی رنگ به عنوان روکش اولیه کار روی ناخن بکشید. از آنجا کار با لاک اکلیلی دشوار است شما می توانید از مایع لاتکس استفاده کرده آن را در اطراف ناخن های خود بکشید. این کار باعث تمیز شدن کار نهایی می شود.

 

2. از اسفنج استفاده کنید

به جای استفاده از لاک اکلیلی که  مستقیم از برس استفاده می شود ، می توانید لاک اکلیلی را روی لبه یک اسفنج آرایشی بزنید و سپس اسفنج را روی ناخن خود بکشید. بعد از اینکه با لاک اکلیلی ناخن را لاک زدید، می توانید مایع لاتکس را از دور انگشتانتان بردارید.

 

3. محافظت از درخشش لاک اکلیلی

سرانجام ، هنگامی که کار با ناخن تمام شد ، یک بار براق کننده روی ناخن خود بکشی . این کار باعث می شود زیبایی لاک اکلیلی دوچندان شود و لاک شما خراب و رگه دار نشود. با این حال اگر قصد دارد بعد از چند روز طرح ناخن هایتان را پاک کنید می توانید از براق کننده استفاده نکنید.

 

 

منبع: https://naildesigns.com/glitter-nail-polish-hack/

گروه انجمن و ترجمه مقالات گاه آنلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی ناخن ,اکلیلی ,استفاده ,توانید ,بکشید ,اسفنج ,براق کننده ,مایع لاتکس ,آنلاین لاکی ,گاه آنلاین منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فن پیچ محسن ابراهیم زاده خرید و فروش انواع ارز وبلاگ شهر ایلیا چت,چت ایلیا,چت روم ایلیا koreafilmdl.loxblog.com دانلود فایل دانلود فایل فقط مهنــ❤ـــازم