با گاه آنلاین لاکی همراه باشید

طراحی انواع لاک شیک

امروزه لاک شیک با طراحی های منحصر به فرد برای هر خانمی چه در عرصه مد و فشیون و چه برای استفاده شخصی حائز اهمیت است. هر کس دوست دارد با بهترین ناخن های را داشته باشد و پیرو مد باشد. همه موارد و رنگ ها برای طراحی یک لاک شیک در دسترس است. پس چرا آن ها را امتحان نمی کنید. این طراحی ها ساده و در عین حال مرسوم هستند و می توانید ناخن های خود را جذاب کنید.

 

استفاده از وکتور های شیک در لاک دست

می توانید خطوطی مانند موج های آب را به وجود آورید و حتی از خط، مثلث یا اشکال دیگر استفاده کنید. در آخر با یک تاپ کات کار را به پایان برسانید. در غیر این صورت ، تمام تلاش شما در مدت زمان کوتاهی هدر خواهد رفت.

  • از پولیش های ناخن به رنگ بژ روشن و رنگ های آبی و سیاه استفاده کنید.
  • کسانی که عاشق رنگ های روشن تر هستند نیز می توانند از رنگ صورتی استفاده کنند.

 

 

 لاک شنی Sunset Nail Design Art

این لاک شیک بسیار  جذاب است که شما را به یاد شب و غروب کنار ساحل می اندازد. در این لاک از لاک شنی استفاده شده است. شما حتی می توانید از دو رنگ ماسه ای روی ناخن خود به وجود آورید. شما می توانید برای به وجود آوردن طراحی لاک شیک از رنگ های شنی نارنجی یا زرد انتخاب کنید. می توانید از لاک شنی سیاه در وسط ناخن استفاده کنید. بعد از اتمام کار از تاپ کات استفاده نکنید، زیرا ممکن است زیبایی طراحی ناخن شما هدر برود.

 

لاک شیک با طرح گل

انواع لاک دست مورد علاقه خانم ها می تواند سلیقه ای باشد و با یکدیگر فرق داشته باشد. اما لاک شیک با وجود گل متفاوت و شیک به نظر می رسد، شما می توانید از الگویی استفاده کنید که در هر ناخن طرح های گل ها با هم متفاوت باشند شما می توانید با استفاده از لاک ناخن طلایی به عنوان پایه و لاک مخصوص مشکی ، برای طرح ریزی گل ها استفاده کنید.

 

منبع : https://stylesatlife.com/articles/top-nail-art-designs/

گروه انجمن و ترجمه مقالات گاه ه آنلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی استفاده ,ناخن ,توانید ,طراحی ,وجود ,انواع ,استفاده کنید ,آنلاین لاکی ,وجود آورید ,داشته باشد ,گاه آنلاین منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اجناس فوق العاده mylive-myworld شهر زیرنویس مرجع تحلیلی سئو حرفه ای فریبا جونم دوستت دارم دانلود آهنگ اینجا همه چی هست شرکت نظافتی دست به کار خرید اینترنتی دانلود تحقیق