با گاه آنلاین لاکی همراه باشید

اینکه مدام بخواهید ناخن های خود را لاک بزنید، کاری وقت گیر است. بنابراین می توانید از مانیکور لاک ژلیش استفاده کنید. لاک ژلیش انواع متفاوتی دارد و برای کسانی که در روز مرتبا از دستان خود استفاده می کنند، لاک با ژل سخت، بهترین گزینه است. این نوع لاک دوام بیشتری دارد و به علاوه عمر آن ها طولانی تر است.

انواع مختلف لاک ژلیش چیست؟

از آنجا که انواع لاک ژلیش وجود دارد ، اجازه دهید همه آنها را بررسی کنیم تا ببینیم چه چیزی باعث تفاوت آنها می شود

 

لاک ژلیش سخت

ناخن های ژلیش سخت که به آن ژل سنتی هم گفته می شود، نوعی تقویت برای ناخن محسوب می شود. این ماده حاوی مونومرها و الیگومرها به علاوه چند ماده دیگر است سبب می شود ، به ناخن  بچسبند و محکم شود. شما حتی می توانید کمی طراحی هم روی ناخن اضافه کنید. پاک کردن این نوع لاک ها باید توسط متخصص ناخن انجام شود و هر 3 تا 4 ماه عوض شود.

 

لاک ژلیش نرم

این ژل اغلب به ژل خیس کننده نیز شناخته می شود که دارای مولکول هایی با وزن زیاد و ساختارهای دراز هستند. این محصول برای ناخن های کوتاه و متوسط که کمی ضعیف هستند، گزینه ی مناسبی است. زیرا می تواند آنها را تقویت کرده و شکل آنها را اصلاح کند. این روش درمانی می تواند حدود 2 تا 4 هفته روی ناخن بماند. می توانید از آن به تنهایی یا به عنوان پایه لاک استفاده کنید.

 

لاک ژلیش معمولی

این شبیه به سخت است ، هرچند که شکل بسیار ضعیفی از آن می باشد. به راحتی می توان مانند لاک های معمولی آن را به روی ناخن هایتان بزنید. همچنین زیر نور ماوراء بنفش یا دستگاه UV ، در زمان 30 ثانیه خشک می شود. به همین دلیل یکی از محبوب ترین لاک ژلیش در میان طرفداران می باشد.

 

منبع : https://www.sundaybeauty.com/hard-gel-soft-gel-or-gel-polish/

گروه انجمن و ترجمه مقالات گاه آنلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی ژلیش ,ناخن ,استفاده ,انواع ,آنلاین ,توانید ,گاه آنلاین ,آنلاین لاکی ,برای ناخن ,استفاده کنید منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بیگ گو نهالستان تخصصی فروشگاه کتاب، نرم افزار، فیلم و سریال اتاق تمیز genesis8e8to posto آبگرمکن دفتر فنی مهندسی کامپیوتری آرتان Artanweb تاثیرات ژل و بوتاکس در زیبایی آوای عشق