با گاه آنلاین لاکی همراه باشید

لاک رنگ تابستانی

 انتخاب های تابستانی کاملا متفاوت با پاییز است. در تابستان برای لاک سراغ رنگ هایی میریم که تاحالا نرفتیم. پاستیلی ها همیشه خوب به نظر میان ولی از انتخاب بعضی رنگ ها نمیشه گذشت. در ادارمه با برخی از محبوب ترین های این فصل شما را آشنا می کنیم و می توان هم برای ناخن دست و پا ها استفاده کرد امیدواریم در لاک به شما کمک کند.

بنفش نئون

تن بنفش در تابستان از پر نشاط ترین ها محسوب میشه و با قدمت چند هزار ساله که دارد رنگ شاهان هم نام دارد. دلیل محبوبیت بنفش بخاطر انرژی خوب این رنگ تابستانی هست وهمچنین به خوبی با زرد هماهنگ میشود. با لاک بنفش نگران هماهنگی در استایل خودتان نباشید بخاطر محبوبیتی که دارد در تمامی استایل ها موجوده پس لذت ببرید.

رنگ نارنجی

رنگ نارنجی بسیار هیجان انگیز و پر انرژی است. نارنجی انرژی خورشید را می گیرد و به زمین می دهد پس می توان گفت با انرژی ارتباط قوی ای دارد. این رنگ با احساس سلامتی و جذابیت همراه هست و به همین خاطر در دسته بندی تن های جیغ قرار می گیرد و انتخاب پر ریسکی محسوب میشه ولی پیشنهاد می کنم لاک نارنجی را فراموش نکنید.

 آبی پاستیلی

رنگ آّبی پاستیلی، نمایانگر حس آرامش و رهایی  و در عین حال زیبایی دلنشینی دارد. آبی یک لاک ناخن است که بدون جسارت می توان انتخاب کرد و با تابستان همراه شد همچنین برای انگشتان پا پیشنهاد خوبی است.

 

 

رنگ سرخابی

بهترین توصیف برای سرخابی شور و هیجان هست. سرخابی در دسته بندی لاک های کلاسیک هست که در مهمانی ها توجه همگان را به خود جلب می کند. سرخابی به دلیل همراه بودن با طبیعت و گل ها، چشم گیر و دلرباست.

رنگ لیمویی

رنگ لیمویی، از انتخاب هایی هست که با گل ها هماهنگی دارد و اگر دوستدار ترند های تابستانی هستین انتخابش کنید و خاص باشید. لیمویی انرژی را به خود جذب می کند و با بخشیدن حس آرامش، انرژی بخش هم هست. در تناژ رنگی بین نارنجی و سبز قرار دارد و می توان با تناژ آبی و سبز و بنفش هماهنگ اش کرد.

رنگ صورتی پاستیلی

رنگ صورتی پاستیلی، محبوبیت زیادی در تابستان دارد. همینطور یادآور میوه های این فصل هست و  اکثر تناژ های پوست به همین خاطر بین دختران محبوبیت زیادی دارد لاک صورتی پاستیلی یکی از لزومات آرایشی محسوب می شود.

 

منبع :

https://www.aol.com/article/lifestyle/2019/07/12/7-vibrant-nail-polishes-were-wearing-this-summer/23768272/?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuYW9sLmNvbS9zaG9wL3RhZy9uYWlsLXBvbGlzaC8&guce_referrer_sig=AQAAAGdZNF5zOlv4T5RlD5MkeXItN0Mt_l-pvmXyIu-tNSAxxmEKQAEoirJRUNj5F4yYhtiOH-80km7kZ6RucowUrGtrkcp5OB1K92JUHq1AMPlXCptmR7f4oKAMXzTSCe8Xcsuz3gZYaOW69dNxcCqxEnJH4UNXXZz8CLW7YHDNMrv_

https://en.wikipedia.org/wiki/Color

گروه انجمن و ترجمه مقالات گاه آنلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی انرژی ,نارنجی ,تابستانی ,بنفش ,توان ,سرخابی ,صورتی پاستیلی ,محبوبیت زیادی ,دسته بندی ,همین خاطر ,آنلاین لاکی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
واحد سنجش و ارزشیابی تحصیلی yazdanbag19 چت:چتروم:بروزچت، بروز گپ، شیراز چت، اول چت، کاکو چت، چتروم شلوغ سی ام پانک نیوز دانلود سرا Heyvatech درب پارکینگی لایسنس رایگان نود 32 سایت داوود زاهدی