با گاه آنلاین لاکی همراه باشید

لاک چیست ، راهنمایی برای لاک

لاک چیست ؟ لاک زدن یکی از ساده ترین راه ها برای تغییر ظاهر شماست.رنگ ناخن های شما در مورد سبک و روحیه شما چیزهای زیادی می گوید.انواع لاک چیست ؟ خوشبختانه ، تعداد زیادی لاک ناخن در بازار با فرمول های مختلف متناسب با هر سلیقه ای وجود دارد. اما انتخاب آن می تواند بسیار گیج کننده باشد. برای کمک به شما ، ما چند نکته در مورد پولیش های ناخن آماده کرده ایم.

 

براق کننده لاک چیست ؟

اولین قدم برای استفاده از این لاک چیست؟ اولین قدمی که باید برای شروع، استفاده از یک پولیش براق می باشد. استفاده از یک پولیش به عنوان پایه باعث می شود تا از شکستی های ناخن جلوگیری کند. موثرترین روش برای خشک کردن ناخن شما این است که هر روکشی که به ناخن هایتان می زنید 2 دقیقه صبر کنید. می توانید برای خشک شدن سریع ناخن از فن با باد سرد استفاده کنید.

 

لاک ناخن مات

انواع لاک چیست ؟ ناخن مات شبیه به پولیش های ژلیش می باشد اما درخششی ندارد. اما اگر نمیخواهید از لاک ناخن مات استفاده کنید. می توانید یک مات کننده تهیه کنید و روی هر ناخنی که تمایل داشتید، بزنید. نتیجه ای که بدست می آید همانند پولیش مات است.

 

لاک ناخن اکلیلی

این پولیش مخصوص عروسی ها و جشن های می باشد. هم به ناخن ها زیبایی خاصی میدهد هم بیشتر از پولیش های معمولی ماندگاری دارد. طرح زدن با این نمونه لاک ممکن است کمی طول بکشد، اما واقعا ارزشش را دارد. اما روش کار با این لاک چیست ؟بعد از اینکه از لاک ناخن اکلیلی استفاده کردید، می توانید از برق کننده ناخن استفاده کنید تا نمایی براق به ناخ های شما دهد.

 

مانیکور فرانسوی

مانیکور فرانسوی به ناخن های شما یک ظاهر کلاسیک میدهد که برای کار یا هر رویدادی رسمی مناسب است. با چیدن کیت می توانید یک مانیکور فرانسوی بدون عیب را در خانه تهیه کنید که شامل همه چیز مورد نیاز برای آن نکات سفید و خامه ای است. کیت مانیکور فرانسوی Cla Claire با سایه صورتی طبیعی به عنوان پایه و لاک ناخن شما برای نوک ارائه می شود و شامل یک کیت ناخن است.

 

منبع :

https://www.vogue.in/content/nail-polish-types-tips-and-more

 

گروه انجمن و ترجمه مقالات گاه آنلاین لاکی


گاه آنلاین لاکی ناخن ,چیست ,استفاده ,پولیش ,کننده ,فرانسوی ,مانیکور فرانسوی ,گاه آنلاین ,استفاده کنید ,آنلاین لاکی ,ناخن اکلیلی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
روایت کتابخانه عمومی شهید مطهری کرمانشاه نمایندگی فلزیاب کشاورزی آنلاین|محصولات کشاورزی|بذر|نهال|کود داریوش نیوز همه چی موجوده پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان بهترین سایت شرکت آب پاکسازان